Selecteer een pagina

School van de maand: OBS Houtrust

OBS Houtrust is een openbare basisschool, gelegen in de Vogelwijk en verscholen tussen de achtertuinen. Wat direct opvalt is het vele groen in de omgeving en de rust die hier heerst. OBS Houtrust is een kleine school bestaande uit 9 groepen en ongeveer 250 leerlingen. De meeste kinderen op onze school wonen in de Vogelwijk, Bomenbuurt en Bloemenbuurt.

De school onderscheidt zich door het bewegingsonderwijs. Vier keer per week krijgen de kinderen vanaf groep 3 gymles van een vakleerkracht (de kleuters 2 keer per week). Daarnaast doet onze school vaak mee met sporttoernooien buiten schooltijd. ‘In beweging’ staat ook voor het ‘in beweging zijn’ als organisatie. We zijn constant bezig ons onderwijs verder te ontwikkelen en te vernieuwen.

Motto van de de school: Uitdagend en sportief!

De school is voor deze maand verkozen tot: School van de Maand. Bekijk hieronder de video!