Selecteer een pagina

Contactformulier

Heeft u een algemene vraag of weet u niet wie u moet mailen? Gebruik dan dit contactformulier, wij zorgen ervoor dat uw vraag bij de juiste persoon terecht komt.

Gemeente Den Haag OCW Sportsupport

Algemeen mailadres: sportmatch@denhaag.nl

Stichting Werkgever Sportclubs Den Haag

Algemeen mailadres: info@swsdh.nl

Sportmatch
Jim Raaff
06 46081709
sportmatch@denhaag.nl

Consulent Primair Onderwijs
Jack Gravekamp
06 12718452
jack.gravekamp@denhaag.nl

Consulent Laak en Haagse Hout
Bas Aukes
070 7527607
06 83645971
bas.aukes@denhaag.nl

Consulent Centrum 
Pjotr Behrtel
070 3537238
06 52485056
pjotr.behrtel@denhaag.nl

Consulent Escamp
Annelies van der Knaap
070 7525368
06 19263101
annelies.vanderknaap@denhaag.nl

Consulent Loosduinen
Marloes Weimar
070 3533799
06 52485055
marloes.weimar@denhaag.nl

Programmacoordinator
Chester Berkel
070 7529495
06 83643591
chester.berkel@denhaag.nl

Consulent Voortgezet Onderwijs
Roderick Esseboom
06 55863828
Roderick.esseboom@denhaag.nl

Consulent Laak
Bas Aukes
070 7527607
06 83645971
bas.aukes@denhaag.nl

Consulent Centrum
Jan Willem Spiering
070 7527778
06 23980214
janwillem.spiering@denhaag.nl

Consulent Escamp
Kirsten Witjens van Vliet
070 3532695
06 46081686
kirsten.witjens@denhaag.nl

Consulent Segbroek
Myra Villerius
070 7529482
06 52098356
myra.villerius@denhaag.nl

Consulent
Hans Honders
070 3686046
06 43597272
hans.honders@swsdh.nl

Consulent
Sten Verleg
070 3686046
06 51166593
sten.verleg@swsdh.nl

Consulent
Chantal Zanoni
070 3686046
06 43597246
chantal.zanoni@swsdh.nl

Administratie
Marloes Meester
070 3686046
06 13876481
marloes.meester@swsdh.nl

Consulent Scheveningen en
Leidschenveen-Ypenburg 
Jan-Willem Meppelink
06 25726407
janwillem.meppelink@denhaag.nl