Selecteer een pagina

Contactformulier

Heeft u een algemene vraag of weet u niet wie u moet mailen? Gebruik dan dit contactformulier, wij zorgen ervoor dat uw vraag bij de juiste persoon terecht komt.

Gemeente Den Haag OCW Sportsupport

Algemeen mailadres: sportmatch@denhaag.nl

    Stichting Werkgever Sportclubs Den Haag

    Algemeen mailadres: info@swsdh.nl

    Sportmatch
    Nikita Stork
    06 31124001
    sportmatch@denhaag.nl

    Consulent Primair Onderwijs
    Lisette van Iterson
    06 50093439
    lisette.vaniterson@denhaag.nl

    Consulent Haagse Hout & Leidschenveen-Ypenburg
    Dorine Nefkens
    06 25776761
    dorine.nefkens@denhaag.nl

    Consulent Centrum 
    Pjotr Behrtel
    06 52485056
    pjotr.behrtel@denhaag.nl

    Consulent Escamp
    Bas Aukes
    06 83645971
    bas.aukes@denhaag.nl

    Consulent Loosduinen
    Kirsten Witjens – van Vliet
    06 46081686
    kirsten.witjens@denhaag.nl

    Programmacoordinator
    Chester Berkel
    06 83643591
    chester.berkel@denhaag.nl

    Consulent Voortgezet Onderwijs
    Yuen-Lai Yung
    06 46081710
    yuen-lai.yung@denhaag.nl

    Consulent Laak
    Jim Raaff
    06 46081709
    jim.raaff@denhaag.nl

    Consulent Centrum
    Linda Rechiene Teles
    06 25769879
    linda.rechieneteles@denhaag.nl

    Consulent Escamp
    Guido van ’t Leven
    06 50179969
    guido.vantleven@denhaag.nl

    Consulent Segbroek & Scheveningen
    Nour Ismail
    06 57978696
    nour.ismail@denhaag.nl

    Consulent
    Hans Honders
    070 3686046
    06 43597272
    hans@swsdh.nl

    Consulent
    Sten Verleg
    070 3686046
    06 51166593
    sten@swsdh.nl

    Administratie
    Marloes Meester
    070 3686046
    06 13876481
    marloes@swsdh.nl